Українські заробітчани масово тікають з Польщі: виявили причину

Естонія і Німеччина пропонує набагато більш вигідні умови для роботи

Польща вичерпує потенціал трудових мігрантів з України – наші заробітчани “поглядають” на інші європейські країни, ставлячи під загрозу польську економіку.

Автор статті зазначає, що тільки недавно українці отримали 12 тисяч дозволів на короткострокову роботу і строковий вид на проживання в Естонії.

Економіка Польщі зараз розвивається за рахунок трудових мігрантів, у тому числі українських. Польські аналітики всерйоз стурбовані тим, що зараз українцям надають більш вигідні умови в інших країнах, приміром, у Німеччині.

Згідно з оцінками Work Service, з Польщі можуть виїхати до 59% українських заробітчан. Польські підприємці вже говорять про те, що через кілька місяців в країні буде дефіцит кадрів, що зробить польські компанії конкурентоздатними.

Глава компанії Work Service Павло Вольневич зазначає, що в Німеччині українці можуть законно заробити значно більше, ніж у Польщі: “Працівників з України вже зараз відбирають у нас Чехія, Словаччина та Угорщина. Ці країни вирішили проблеми з працевлаштуванням та пропонують кращі умови праці”.

Джерело