МВФ прийняв рішення роздати по 10.000 $ кожному громадянину України

У зв’язку з тим, що, як повідомляє українське видання Gazeta.ua , «бурштинові браконьєри» знайшли під Рокитним на Житомирщині скарб, на думку істориків і археологів, що є частиною легендарного скарби, так званого «золота Полуботка», багато відомих особистостей і навіть цілі країни зробили негайне заяву на право власності скарбом.

Однак історія з цим скарбом вирішилася дуже швидко.

За повідомленням голови районної адміністрації Євгена Корнієнко, весь вміст знайденого скарбу, за оцінками фахівців з урахуванням інфляції становить понад 140 млн грн, було негайно передано в державне казначейство України для подальшого подання 217 знайдених векселів Банку Англії, щоб один з найстаріших банків Європи справив остаточний розрахунок з державою Україна.

Але навіть найсильніші сумніви директора історичного музею Житомира Степана Віхрінского в тому, чи має знахідка ставлення до легендарного «золоту Полуботка», виявилися розвіяними в одну мить, коли до нього звернулися фахівці Міжнародного валютного фонду за уточненнями.

Після отримання коментарів відносно нещодавно трапився від Віхрінского, співробітники МВФ зв’язалися з урядом України з тим, щоб повідомити українським державним керівникам несподівана звістка.
Справа в тому, що «золото Полуботка», яке вважалося в Україні легендарним – не просто реальний історичний факт, але і було виявлено в 1991 році в одній колишніх резиденцій Полуботка на південному узбережжі Франції, неподалік від Марселя. Але в зв’язку з тим, що в тому році як раз відбувалися події, що принесли згодом незалежність України, знахідка була старанно засекречена, але не забута. Сума, в яку оцінюється на даний момент знайдене в Європі скарб перевищує 400 млрд доларів. Довгий час ці кошти знаходилися на балансі Міжнародного валютного фонду.

І тепер, в такий нелегкий для України період, розуміючи, що знайдена житомирськими бурштиновими старателями частина скарби неминуче рано чи пізно призведе до його основної частини, МВФ прийняв рішення повернути все вивезених Полуботком кошти назад, його істинному власнику – українському народу.

Однак, основою політики МВФ є видача грошей на певних умовах, і цей надзвичайний випадок не став винятком. Головою МВФ Крістін Лагард був висунутий ряд вимог до уряду України. Головним з них є: все отримане багатство має бути порівну розділено між усіма без винятку живуть зараз громадянами країни. При приблизному підрахунку, розраховуючи нинішнє населення України приблизно в 40 млн громадян, на кожну людину доведеться близько десяти тисяч доларів за нинішнім курсом (10.000 $).

В результаті довгих переговорів, Крістін Лагард наполягла на поверненні Україні її національного надбання, якщо Верховна Рада, новий уряд і Президент України протягом тижня дадуть міжнародної організації свої поручительства про виконання вимог, пред’явлених Міжнародним валютним фондом.