«Догрався»: екс президент перебуває в лікарні з серйозними травмави

Екс-президент України Віктор Янукович на сьогодні перебуває в одній із лікарень Москви і пробуде там близько 3 тижнів. Травми, яких він зазнав, є досить серйозними.

16 листопада Віктор Янукович потрапив до лікарні у Москві. У нього запідозрили серйозну травму хребта, а також травму коліна після гри у теніс. Згодом інформацію про госпіталізацію Януковича підтвердили і його адвокати.

Також відомо, що спершу Янукович потрапив до клініки імені Скліфосовського, а потім його перевезли в інший медичний заклад.

Я підтверджую, що Віктор Федорович госпіталізований. Попередньо, що мені відомо, у нього травма хребта і суглоба, діагноз треба ще уточнювати,
– сказав захисник екс-президента в коментарі УНН.

Горошинський зазначив, що 17 листопада у нього була коротка зустріч з Януковичем в одній з лікарень Москви. Адвокат додав, що травми Януковича досить серйозні, у зв’язку з чим він не візьме участь у найближчих судових засіданнях, про що вже стало відомо раніше.

Захисник екс-президента України в коментарі телеканалу 112 також сповістив, що Янукович перебуватиме в лікарні близько 3 тижнів. Адвокати наразі збирають необхідні для суду довідки.

Він не має можливості рухатися, у нього лангетка (гіпсова пов’язка). Як кажуть лікарі, це важка травма, він щонайменше 21 день буде (на лікарняному ліжку). Відповідні документи ми надамо суду,
– сказав Горошинський.

Нагадаємо, 19 листопада Віктор Янукович повинен був виступити із промовою останнього слова в Оболонському райсуді Києва у справі про державну зраду.

Джерело