Терміново! Зберігайте спокій. Пам’ятайте про підступність ворога. Зафіксовано пересування військ РФ. Росія перекидає комплекси «Бал».

ТЕРМІНОВО! Росія перекидає у Криму протикорабельні берегові комплекси «Бал».

На відео, опублікованому в одній із соцмереж, зафіксовано, як сьогодні, 28 листопада, на 15-му кілометрі траси Севастополь-Керч у супроводі поліцейських авто рухається колонна військової техніки.

Невже в РФ бояться введення в Україні воєнного стану? Чи це, можливо, чергові «навчання»? Хай там що, але ми завжди маємо бути напоготові.

Нагадаємо, «Бал» — це береговий ракетний комплекс з протикорабельною ракетою Ч-35. З 2008 року знаходиться на озброєнні ЗС Росії.

Стежте за новинами. Зберігайте спокій. Пам’ятайте про підступність ворога. І рятуйте Україну
Фонд «Повернись живим»

Росія перекидає в Криму берегові комплекси "Бал" 28112018

ТЕРМІНОВО! Росія перекидає у Криму протикорабельні берегові комплекси «Бал». На відео, опублікованому в одній із соцмереж, зафіксовано, як сьогодні, 28 листопада, на 15-му кілометрі траси Севастополь-Керч у супроводі поліцейських авто рухається колонна військової техніки.Невже в РФ бояться введення в Україні воєнного стану? Чи це, можливо, чергові «навчання»? Хай там що, але ми завжди маємо бути напоготові.Нагадаємо, «Бал» — це береговий ракетний комплекс з протикорабельною ракетою Х-35. З 2008 року знаходиться на озброєнні ЗС Росії. Стежте за новинами. Зберігайте спокій. Пам’ятайте про підступність ворога. І рятуйте Україну тут: https://goo.gl/pvmGNnФонд «Повернись живим»

Опубліковано Повернись живим Середа, 28 листопад 2018 р.