Середня зарплата в Україні виросла: Гройсман повідомив хорошу новину

Середня заробітна плата в Україні в жовтні склала 9,218 тисяч гривень, повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на своїй сторінці в соцмережі Facebook

Він уточнив, що даний показник на 24,9% більше в порівнянні з жовтнем минулого року. “Економіка України стабільно зростає 11 кварталів поспіль. А значить, створюється більше робочих місць, виникає конкуренція між роботодавцями. Як наслідок, з’являється потреба в професіоналах, яким готові платити гідну зарплату”, – написав Гройсман. У вересні-2018 середня зарплата в Україні також становила трохи більше 9 тис. гривень.

Як повідомлялося, в прогнозах Національного банку на 2019 рік відзначається, що зарплати українців виростуть на 16%. Так, за розрахунками НБУ, середній оклад складе 11,5 тис. У той же час, міністр соціальної політики Андрій Рева відзначав, що середня зарплата в Україні повинна бути не нижче 15 тисяч гривень в місяць, щоб громадяни країни перестали їздити на заробітки за кордон. Рева тоді підкреслив, що збільшення зарплат не повинно суттєво вплинути на інфляцію, тому що “забезпечене економічним ресурсом”.