Українці почали масово вивозити авто на єврономерах до Словаччини та Польщі. Машини кидають неподалік від кордону просто неба. Знайти власника практично неможливо, за авто ніхто не несе відповідальність. Експерти впевнені: левову частку нерозмитнених «євроблях», якщо новий закон повноцінно запрацює, кидатимуть у дворах і на вулицях в Україні.

Їздити на євроавто буде небезпечно — за це загрожують величезні штрафи та конфіскація, а продати машину не можна, для цього її доведеться розмитнити.

Непотрібна «бляха»: авто не приймають Закон про утилізацію авто діє в Україні вже кілька років. По всій країні відкрилися сотні компаній, які легально збирають в українців мотлох і віддають його на переробку. Але стимулів для того, щоб утилізувати авто, немає. Наприклад, житель Парижа, який кине стару машину на вулиці і «забуде» про неї, заплатить штраф розміром у 75 тис. євро. Це величезна сума навіть для громадянина економічно розвиненої країни ЄС. Українців же за залишені у дворах авто ніяк не карають. Кататися на «єврономерах» після ухвалення закону №8488 буде небезпечно. Наступного року, згідно з документом, поліція отримає право перевіряти водіїв на машинах без реєстрації. І якщо митні правила порушені, розмір штрафів досягатиме 170 тис. грн. Єдиний законний вихід для «евробляхерів», впевнений юрист Олександр Плахотник, розмитнити автомобіль. Навіть якщо авто коштує 3 тис. євро, а за його легалізацію доведеться заплатити близько 4 тис. євро, інших варіантів виходу з наявної ситуації немає. OBOZREVATEL обдзвонив кілька великих компаній, які займаються утилізацією авто.

Ми пропонували прийняти у нас 18-річний BMW на єврономерах, на який у нас нібито є генеральна довіреність. Жоден із сервісів на наші пропозиції не погодився. «З «бляхою» не допоможу. Авто приймаємо тільки від власників, ми несемо за це відповідальність», — розповідає працівник одного із сервісів. Дізнатися, чи було це авто викрадене, чи потрапляло воно у ДТП, числиться за власником штрафи —вкрай складно. Тому компанії з утилізації авто просто не ризикують зв’язуватися з такими клієнтами. Утилізувати «єврономери» все ж таки можливо, хоч і напівлегально. Якщо діяти чітко за правилами, перед утилізацією власник має зняти авто з реєстрації. «Євробляхи» ж найчастіше в Україні просто не реєстрували, а їхні законні власники — юридичні особи у Польщі, Литві та інших країнах.

«Якщо машина потрапила у ДТП і не підлягає відновленню, так, її можна легально утилізувати», — розповідає юрист. Крім того, окремі власники майстерень готові ризикувати і приймають «євробляхи». Але платять за них у 2-3 рази менше, ніж за аналогічні авто з реєстрацією. Так, у кращому разі за утилізацію можна отримати $150 — $500. Щоб легально позбутися машини, найперше треба стати її легальним власником. Для цього доведеться вивозити авто, шукати фактичного власника за кордоном, знімати машину з реєстрації в ЄС, оформлювати договір купівлі-продажу, а вже потім повертатися в Україну, платити акцизи і податки, отримувати українську реєстрацію і законно позбуватися машини. «Моїй машині 18 років. Купував її на єврономерах за 2,5 тис. євро плюс тисячу віддав перегонщику. Мені порахували, щоб розмитнити, потрібно буде заплатити 3,5 тис. євро і ще поїхати за кордон і зняти там з реєстрації. Тобто мені щонайменше 4 тис. євро потрібно для цього.

Хто взагалі на таке погодиться?», — скаржиться власник «єврономерів» Євген. Фактично українці, які намагалися заощадити на податках і незаконно ввозили машини в країну, зараз опинилися в пастці. Якщо нічого не робити — прийдуть величезні штрафи, а машину можуть конфіскувати. Щоб позбутися авто — доведеться заплатити за його розмитнення.

Факти Найкращий варіант, якщо вартість розмитнення повністю покриється сумою, отриманою за рахунок продажу. Повністю «відбити» вартість машини плюс податки, вважають експерти, буде складно. Але хоча б компенсувати витрати на розмитнення — цілком реально. Найгірший варіант — просто кинути автомобіль на вулиці.

І так уже вчиняють сотні українців. Як уже писав OBOZREVATEL, у словацькому селі Вубля, яке розташоване неподалік від кордону з Україною, просто неба знайшли більше сотні старих автомобілів з іноземною реєстрацією. До цього самі українці на кордоні зазначали: їдуть, щоб залишити свої євробляхи за кордоном.

За інформацією організації «АвтоЄвроСила», в Україні перебуває 2 млн авто на єврономерах. При цьому населення Литви, де зареєстрована левова частка «блях», близько 2,8 млн осіб. Якщо всі «єврономери» повернути до країни реєстрації, у влади можуть виникнути величезні проблеми з тим, куди подіти і як переробляти такі авто. В Україні зробили тільки перший крок на шляху до легалізації авто на єврономерах. І щоб машини не залишали на вулицях, як і в багатьох країнах ЄС, доведеться вводити жорстке покарання не тільки за порушення митного законодавства, а й за відмову від утилізації машин. Наразі ж є ризик того, що такі машини стануть нічийними у гаражах і на вулицях.