“Я би проголосував за Зеленського, якби український президент мав такі повноваження, як німецький, : Кравчук зробив гучну заяву про вибори-2019

Хто вийде у другий тур президентських виборів – 2019, кого з політиків сьогодні підтримує найбільше українців, чи є шанси у чинного глави держави Петра Порошенка бути обраним на другий термін і чи стане коли-небудь Україна сильною й успішною? Про це в інтерв’ю Дмитрові Гордону розповів перший президент незалежної України Леонід Кравчук.

Перше на що відповів Кравчук, це хто потрапить у другий тур?

«Моя позиція, з огляду на відповідь на попереднє питання, полягає в тому, що я завжди слухаю і поважаю свій народ. Тому абсолютно точно: я підтримую того кандидата, за якого виступає більше українців. А сьогодні найбільше українців підтримує Юлію Володимирівну Тимошенко. На другому місці – відомий артист (геніальний, я б сказав, без перебільшення!) Володимир Зеленський.

Я чомусь думаю, що вони потраплять у другий тур.Навіть більше скажу: якби український президент мав такі повноваження, як німецький, тобто представницькі, я проголосував би за Зеленського. Але коли незабаром президент України – це менеджер №1, якому потрібні колосальна воля, управлінські знання та професійна команда, то якщо у другий тур вийдуть два ці кандидати, я проголосую за Тимошенко»

Окрім цього Кравчук розповів чи бачить чинного президента в другому турі та чи хочете, щоб Порошенко знову став президентом.

«Усе може бути! Розумієте, сказати, що зовсім не бачу, я не можу – поясню, чому. Був випадок, коли той самий Борис Миколайович Єльцин ішов на вибори, і у нього, здається, було чотири відсотки і Так, і він переміг. Сучасні технології досконалі, маніпуляції і здатність найвищого дипломатичного рівня обманювати народ колосальні, тож усе може бути. Того, що в нас є зараз, я не хочу. Але ніколи не кажу, що це моя остаточна думка, я завжди даю люфт для роздумів, для переміщень лівої півкулі праворуч, а правої – ліворуч (сміється), щоб зробити остаточний висновок трохи пізніше.»- зазначив Леонід Кравчук.

джерело