Обшуки в Криму. 13 кримських татар відвезли в управління ФСБ

В окупованому Криму після обшуків російських силовиків 13 кримських татар відвезли до управління ФСБ у Сімферополі. Про це у середу, 27 березня, повідомив журналіст Антон Наумлюк у Facebook.

«У Криму після обшуків в управління ФСБ у Сімферополь вивезені: Шабан Умеров, Рустем Сейтхалілов, Риза Ізетов, Фархад Базаров, Джеміль Гафаров, Сейран Муртаза, Сейтвелі Сейтабдіэв, Алім Карімов, Меджит Абдурахманов, Тофік Абдулгазієв, Аким Бекіров, Яшар Муєдінов, Асан Яніков», — написав Наумлюк.

Він повідомив, що цей список не остаточний і «буде оновлюватися, у міру отримання інформації про закінчення обшуків у Сімферополі, Білогірському і Червоногвардійському районах».

Як повідомляли, в окупованому Криму співробітники ФСБ, МВС Росії і Росгвардії проводять не менше ніж 25 обшуків у будинках підозрюваних в участі в діяльності забороненої в Росії релігійної організації «Хізб ут-Тахрір».

Як зазначає Людмила Денісова, більшість громадських активістів, будинки яких в окупованому Сімферополі обшукують російські силовики, відвідували українських політв’язнів Кремля та їздили на судові засідання до Ростова-на-Дону.

Своєю чергою, адвокат Еміль Кубедінов повідомив, що під час обшуків у будинках кримських татар в анексованому Криму російські силовики підкидають «заборонену» літературу.

джерело