Партія Гриценка може мати дуже хороші шанси на парламентських виборах через Самопоміч — Кошкіна (відео)

Партія кандидата в президенти Анатолія Гриценка може сформувати парламентську більшість за результатами виборів до Верховної Ради, якщо рейтинги його політсили «склеяться» з рейтингами партії Самопоміч. Джерело

Такою думкою в інтерв’ю Радіо НВ поділилася шеф-редактор видання Лівий берег Соня Кошкіна.

«Мені цікаво подивитися, чи склеяться ці два рейтинги, і якщо так, то Анатолій Степанович [Гриценко] матиме на парламентських [виборах] дуже хороші шанси», — зазначила вона.

За словами Кошкіної, потенціал об’єднання Анатолія Гриценка з мером Львова, лідером партії Самопоміч Андрієм Садовим недооцінений.

За даними спільного опитування КМІС, Центру Разумкова та Соціологічної групи Рейтинг, шанси на потрапляння в Раду мають шість політсил.

Читайте також: Кошкіна розповіла, чи можуть Порошенко і Тимошенко претендувати на пост прем’єра в разі поразки на виборах

Лідером рейтингу є партія Слуга народу, яку готові підтримати 24,8% опитаних, які вже визначилися і мають намір голосувати.

Підтримка Батьківщини становить 17,6%, БПП Солідарність — 14,7%, Громадянської позиції — 9,3%, Опозиційної платформи — 9,2%, Радикальної партії — 5,3%.

Рейтинг Опозиційного блоку становить 4,4%, ВО Свобода — 3,1%, Самопомочі — 2,5%. Тих, хто ще не визначився з вибором політичної сили — майже 30%.