А у вас є запитання? Зеленський запропонував українцям скористатися унікальною можливістю

Володимир Зеленський запропонував українцям взяти участь у президентських дебатах. На своїх офіційних сторінках у соціальних мережах він опублікував відеозвернення.

Всім привіт. 19 квітня на НСК Олімпійський відбудуться мої дебати з Порошенко, де я зможу поставити йому будь-яке питання. Наприклад: коли почнуться посадки?; чому Свинарчуки не за ґратами. Я думаю, що у народу України за 5 років дуже багато питань до Порошенко, які ви не можете йому поставити. Але я можу від вашого імені. Тому, будь ласка, пишіть коментарі: яке питання саме ти хочеш поставити Порошенко.

Дізнатися більше і поставити своє запитання можна за гештеґом #зробимойогоразом.

Українці охоче долучилися до ініціативи.

«Де відрубані руки?», «Чому на заводах порохошен зп в конвертах?», «Чому журналісти краще і ефективніше проводять розслідування без застосування адмін ресурсу корупційних схем ніж його розхвалені реформовані новостворенні каральні органи разом із луценком?», «Чого не сидять злочинці!», «Чому заводи в Росії не продані?», «Вам не соромно було провести парад на хрещатику, коли вам докладували, що російські війська на границі з Україною? Вам не соромно, коли вони перетнули і оточили наші війська під Іловайском і винищували, ви переводили гроші в офшори? Вам не соромно коли з обніщавшого народу збираються крихти на армію, ваші підлеглі утворюють схеми на укроборонпромі», — цікавляться вони.

Джерело