Відео. Французи стоять навколішках і співають, дивлячись на палаючий Нотр Дамм…

Рятувальники назвали причину пожежі в соборі Паризької Богоматері

Скоріше за все, причина пожежі і подальше обвалення шпиля в Соборі Паризької Богоматері – роботи по реставрації храму.Про це розповіли самі паризькі пожежні виданню Cnews.

Під час проведення реставраційних робіт у Соборі паризької Богоматері були зведені будівельні риштування висотою приблизно в 100 метрів. Реставрація повинна була завершитися в 2022 році. Сума, витрачена на ремонтні роботи – шість мільйонів євро.

Варто нагадати, що Шпиль палаючого Собору Паризької Богоматері остаточно обвалився. Про це вже пишуть у ЗМІ публікують знімки найвизначнішого архітектурного творіння в язиках полум’я.

На кадрах з місця події видно густі клуби білого диму, що піднімається від даху будівлі. За деякими даними, пожежа могла початися на будівельних лісах під час виконання ремонтних робіт у храмі. Інформації про постраждалих поки немає.

Мер Парижа Енн Ідальго у своєму Twitter написала: “У соборі Нотр-Дам в Парижі пожежа.
повідомляє Reuters, з-за пожежі рятувальні служби звільнили від людей всю прилеглу до церкви територію. Очевидці повідомили, що спочатку на вершині готичного собору з’явився дим, а потім навколо двох дзвіницею спалахнуло полум’я.

“Телеканал France 2 повідомив, що поліція розглядає інцидент як нещасний випадок”, — повідомляє агентство.

Собор Нотр-Дам сьогодні перебуває на реконструкції: деякі секції будівлі перебували під лісами, а минулого тижня бронзові статуї були зняті для відновлювальних робіт.

Джерело