Відео: “Настя, сонечко, я тебе дуже сильно люблю..” – Полонений український моряк з-за грат привітав свою дружину з днем народження.

Полонений Росією український моряк Андрій Шевченко привітав свою дружину з днем народження маленьким плакатом. Це сталося під час засідання суду у Москві.

Українець дістав підготовлений папірець і показав його з-за ґрат, за якими перебував. На аркуші було написано: “Настю, з днем народження”. Моряк, який стояв із цим саморобним банером, також на словах додав: “Настю, сонечко, я тебе дуже кохаю!”

Нагадаємо, 25 листопада 2018 року два малих броньованих артилерійських катери “Бердянськ” і “Нікополь”, а також рейдовий буксир “Яни Капу” здійснювали плановий перехід з Одеси до Бердянська для створення нової бази ВМС в Азовському морі. Вранці того ж дня російський військовий корабель здійснив таран буксира “Яни Капу” недалеко від Керченської протоки.

З екіпажу буксира ніхто не постраждав. Після цього російська сторона заблокувала прохід Керченською протокою. Українські кораблі простояли біля Керченської протоки до вечора 25 листопада і вирішили повернутися в Одесу. Після початку руху російські прикордонники почали переслідування українські судна, а після застосували зброю, напавши на них. Кораблі були захоплені, а 24 члени екіпажу взяті в полон. Кілька з них отримали поранення під час нападу.

Джерело