Коломойський повертається: олігарх розповів, коли прибуде в Україну

Український бізнесмен Ігор Коломойський має намір повернутися в Україну. Про це він заявив у коментарі LB.ua 22 квітня.

“Так, я повернуся у країну обов’язково, але не раніше за офіційне оприлюднення результатів президентських виборів”, – сказав він.

Видання пише, що у Facebook 22 квітня поширювали інформацію про нібито наміри Коломойського прибути в Україну 24 квітня, але вона не підтвердилася.

Коломойський – один із найбагатших українців, співвласник групи “Приват”. За даними журналу “Новое время”, зі статками $1,6 млрд він посідає п’яте місце в рейтингу найбагатших громадян України. Після Революції гідності, у 2014–2015 роках, Коломойський очолював Дніпропетровську облдержадміністрацію, але через конфлікт із керівництвом держави покинув цю посаду і переїхав за кордон. Наразі живе у Швейцарії та Ізраїлі.

Бізнесмен заявив журналістам програми “Схеми”, яка вийшла 17 квітня, що повернеться в Україну в разі перемоги на президентських виборах засновника і художнього керівника студії “Квартал 95” Володимира Зеленського.

21 квітня в Україні відбувся другий тур виборів президента. Явка виборців становила 61,37%. За підсумками підрахунку 99,8% електронних протоколів, за Зеленського проголосували 73,22% виборців, за чинного главу держави Петра Порошенка – 24,46%.

джерело