Володимир Зеленський офіційно названий новообраним Президентом України

Сьогодні, 30 квітня, представники Центральної виборчої комісії оприлюднили офіційні результати другого туру виборів глави української держави, передає Interfax Ukraine.

Сюрпризів та несподіванок не було. Адже вже давно стало зрозуміло, що перемога – за шоуменом, керівником «Студії Квартал 95» Володимиром Зеленським. За словами глави Центральної виборчої комісії Тетяни Сліпачук, за нього проголосували 73,22% українських громадян. При цьому чинного гаранта української Конституції Петра Порошенка підтримали тільки 24,45% електорату.

Крім того, Тетяна Сліпачук відзначила, що за станом на 30 квітня Центральна виборча комісія не отримувала жодного повідомлення від апеляційних судів щодо оскарження результатів президентських виборів. Глава ЦВК продемонструвала остаточний протокол, в якому, власне, і містилися результати виборчого процесу.

Тетяна Сліпачук акцентувала увагу на тому, що даний документ був завірений підписами всіх членів Центральної виборчої комісії. Також його підписали представники обох кандидатів на найвищу державну посаду.