Знаменитий російський співак і актор розлютив мережу висловлюванням про “ворогів”

Відомий російський співак і актор Михайло Боярський зробив скандальну заяву про ворогів РФ, чим викликав гнів у мережі.

Відповідне інтерв’ю він дав у програмі “А поговорити” (щоб послухати, що він сказав, проскрольте до кінця сторінки).

Ведуча Ірина Шихман запитала у Боярського, кого він вважає ворогами Росії. Артист здивував її відповіддю, заявивши, що ними є “всі, хто проти нас”. Шихман була не згодна. На її думку, Росія на світовій арені сама виступає проти всіх.

“Значить, правильно ми робимо, тому що ми захищені. Правий той, хто сильний, ось і все. А ми повинні мати рацію, тому що ми на це заслуговуємо. Правда в силі, звичайно. А хто ж проти сильного попре зі своїми устоями, принципами моральними.

Спробуй, не лізь до нас, ми багата країна і ресурсами, і людьми. Заздріть у сторонці, бо ми вміємо захищатися. Нападати не будемо, ні. Ми не нападали. Але харю начистимо всім, хто тільки посміє”, – відповів Боярський.

Слова артиста зачепили користувачів. Багато хто задався питанням, за що його люблять, адже крім злоби, самотності і підлабузництва до діючої влади він зараз нічого більше не демонструє.

“Не розумію, чому його так люблять? Зла, самотня людина, все”, “Іспанський сором”, “Холуйську сутність не сховаєш”, “У декого з роками з’являється мудрість, а у нього маразм… Сумно”, “Повне розчарування.”, “На подив, дуже обмежена людина”, “Звичайний конформіст, який із будь-якою владою цілуватиме її в д*пу. Кому він зараз цікавий взагалі”, – обурилися користувачі.

Джерело