Дмитро Ярош: Отримав інформацію про сутички під Конституційним Судом України. По-перше..

Я непогано знаю історію України…

Памятаю про «отаманщину» 1917-1922 років, коли Петлюра був проти Скоропадського, Григор‘єв – проти Петлюри, Махно – проти Григор‘єва, Зелений – проти Махна тощо. А, начебто, всі були за Україну…

Пам’ятаю і про розкол в ОУН…

Коли «мельниківці» боролися проти «бандерівців», а потім частина «бандерівців», яка почала називатися «двійкарями», виступила проти Бандери і т.д.

Вважаю історичною подією об`єднання націоналістів у 2019 році. Це було зробити нелегко, але як виявилося, можливо. Дуже сподіваюсь, що націоналісти здолають антинаціональні політичні технології та будуть мати у Верховній Раді свою фракцію. І тоді нам, українцям, буде легше навести лад всередині країни та перемогти у війні за Незалежність.

Але, націоналісти – це тільки частина українського народу. Багато українських патріотів віддадуть свої голоси за інші патріотичні партії… Така об’єктивна реальність. І не враховувати цього аспекту є дуже недалекоглядно.

Так. Націоналісти були завжди першими: і на Революції Гідності, і на Війні. Але, перемагали ми, тільки завдячуючи об’єднаним силам і енергіі всього українського народу. Звичайно, з Божою допомогою!

Для чого я це пишу?..

Отримав інформацію про сутички під Конституційним Судом України.

По-перше, вважаю судову гілку влади в Україні антидержавною і форпостом російської імперії. Удар по антиукраїнських судах – справа богоугодна і національна.

По-друге, такі попереджувальні акції є дуже добрими і мають об’єднувати суспільство.

По-третє, будь-які сутички між українськими організаціями грають на руку Кремлю, медведчукам, вілкулам, мураєвим.

По-четверте, ми всі разом маємо боротися проти ворогів. В Україні для цього є «опоблоки», «за життя», якісь, мені не відомі, «шаріі» тощо…

І останнє. Вступати у протистояння з жінками – не гідно чоловіків і, тим більше, воїнів. Немає у тому честі…

Тому, тільки в українській єдності – сила.

Україна понад усе!

P.S. Нам всім, українцям, в яких би партійних таборах ми не перебували, треба толерантніше ставитися один до одного і не провокувати протистоянь. Молодь зараз дуже заведена.

Дмитро Ярош