Разумков зробив гучну заяву! “Сьогодні це буде робити важко”!

Ми бачимо реанімацію Мінського процесу завдяки поверненню Кучми. Про це Разумков сказав у коментарі журналістам у Києві.

«Я думаю, що з приводу карти («Дорожньої карти» імплементації Мінських угод. – Ред.) – вона більш ніж чітко прописана в тих же Мінських домовленостях. Головне, щоб усі учасники процесу дійсно хотіли її реалізації. На жаль, ми сьогодні бачимо трошки іншу ситуацію, насамперед – з боку РФ», – зазначив він.

За словами Разумкова, щодо Донбасу реалізується політика «малих кроків».

«І нам, і вам хотілося б, щоб це була політика «широких мазків» і повернення цих територій, але реально, особливо на тлі того, що багато було упущено протягом останніх п’яти років, сьогодні це буде робити досить важко, і швидким цей процес буде назвати теж важко», – сказав Разумков.

За його словами, переговори між учасниками Тристоронньої контактної групи з урегулювання ситуації на Донбасі «реанімуються» завдяки поверненню до складу української делегації Леоніда Кучми.

«Ми бачимо певні позитивні моменти вже. Ми бачимо реанімацію «Мінська» завдяки тому, що президент повернув у цей процес Кучму», – сказав Разумков.

джерело