Він вже повинен був дати нам відповідь: Парубій звинуватив Зеленського у невиконанні обов’язків

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій розкритикував президента Володимира Зеленського за те, що він вчасно не дав відповіді щодо закону про тимчасові слідчі комісії. Про це він сказав вчора на засіданні парламенту.

“Президент Зеленський вже 27 червня повинен був дати відповідь з приводу закону, який ми прийняли, про тимчасові слідчі комісії. Згідно Конституції минуло 15 днів, або вето або пояснення і доповнення або підтримка цього закону. Це один із принципових законів для Верховної Ради”, – сказав він.

За словами спікера, у ЗМІ з’явилася інформація про те, що президент наклав вето. Також він зазначив, що документ досі не прийшов у Раду.

“Тому я публічно звертаюся до Офісу президента України: негайно передати будь-який документ у парламент. Щоб, якщо дійсно накладено вето, ми змогли після прийняття Виборчого кодексу мобілізуватися і подолати це вето або проголосувати за пропозиції”, – заявив він.

Парубій зазначив, що вказаний закон регламентує парламентський контроль. Крім того, він заявив, що 4 липня закінчується термін для підписання закону про Пласт.

“Я сподіваюся, що хоча б закон про Пласт буде підписаний, тому що пластуни не можуть нести відповідальність за іноді непрофесіоналізм серед вищих політичних ешелонів. Тому я сподіваюся на професійну роботу відповідно до закону і Конституції”, – закликав він.

Джерело