Україна Отримала Новий Ніж У Спину Від ЄС, Путін Радіє: «Гірше Від Зради ПАРЄ»

В ЄС вирішили розглянути резолюцію про необхідність скасування антиросійських санкцій і нормалізації відносин з Росією

Відповідний документ внесуть до парламенту Словаччини. Про це пишуть “Известия” з посиланням на автора ініціативи, депутата Національної ради (однопалатний парламент країни) Петера Марчек.

Політик заявив, що документ нібито повинен бути представлений до кінця літа.

Водночас голова словацького парламенту Андрій Данко сказав журналістам, що також сподівається на якнайшвидше скасування антиросійських обмежень.

“Ніхто не говорить, що ми повинні відмовитися від співпраці з США, Великобританією або іншими західними країнами. Але неприпустимо, щоб ми перебували, по суті, в стані конфронтації з державою, з яким маємо щільні історичні, культурні, економічні, так і чисто людські зв’язку”, – стверджує Мрчек.

Депутат додав, що після відмови від політики обмежень має йти “встановлення конструктивного діалогу між Москвою і Братиславою в усіх напрямках”.

Раніше повідомлялося, що Україна отримала підніжку в ПАРЄ від країни, яку сприймали як друга на міжнародній арені. Ніж в спину Україні встромила сусідня Польща.

Так, за інформацією журналістів, ще в травні в Гельсінкі під час засідання Комітету міністрів Ради Європи уряд сусідньої Польщі підтримала декларацію, яка дозволила згодом повернути російської делегації права голосу в Парламентській Асамблеї.

Проти декларації, яка відкривала шлях до відновлення права голосу росіян, були Україна, Литва та Грузія, а ось польський уряд був “за”. Заяву глав МЗС країн Ради Європи під час засідання в Гельсінкі підтримав глава делегації Польщі Яцек Чапутович.

У документі йшлося, що усі держави-члени повинні мати право на рівних умовах брати участь у Комітеті міністрів і Парламентської асамблеї, двох статутних органах Ради Європи. Той факт, що польський Кабмін затвердив текст декларації, офіційно підтверджений Міністерством закордонних справ.

Джерело