ЗМІ розкрили таємницю жовтого браслета на руці Зеленського! Українці вpaжeнi до глuбuнu дyшi

Український лідер був помічений з браслетами-нагадуваннями жовтого кольору. ЗМІ розповіли, що означають аксесуари на зап’ясті президента.

Вчора Володимир Зеленський відвідав Одеську та Луганську області. В Одесу 41-річний президент України прибув з ранку з нагоди Дня військово-морських сил і міжнародних військових навчань

У соціальних мережах відразу взялися обговорювати жовті браслети Зеленського. Були припущення, що він оплатив свій квиток в клубі або готелі або вийшов зі спортзалу і забув повернути. Також висловлювали думку, що це браслет, який захищає від укусів комарів.

З смішного писали, що це Андрій Богдан, голова Офісу президента, чипованих Зеленського і надів йому браслет, що бачити пересування.

Насправді ці жовті браслети з написами «Слава Героям» і імена з прізвищами полонених Росією моряків. Ті, хто розглянули їх, теж висловили свою думку в коментарях під фото, мовляв, браслети – це показуха: «Піар чистої води цей браслет. Хто хоче звільнити моряків і не тільки, бере і звільняє. Всіх на всіх. А чи не бла-бла … »

Відзначимо, що Володимир Зеленський під час візиту до Одеси в черговий раз провів зустріч з родичами моряків, які в полоні. «Повірте, ми працюємо і вдень, і вночі, щоб повернути наших моряків додому», – сказав президент. При цьому він до сих пір не відповів на пропозицію Росії повернути моряків за умови, якщо судити їх будуть в українському суді.

Одним з тих, хто придумав жовтий браслет-нагадування, був батько одного з полонених моряків Василя Сороки. Згодом з’явилася ціла серія таких браслетів з різними прізвищами та іменами українських моряків, незмінним залишаються тільки прапор ВМС і підпис «Слава Героям».

Такий браслет був помічений і у Святослава Вакарчука, лідера партії «Голос».

джерело