“Сушняк” після гулянки на весіллі у Сен-Тропе? Фото з урочистого засідання Верховної Ради дев’ятого скликання викликало у Мережі ажіотаж

У четвер, 29 серпня, Верховна Рада дев’ятого скликання збереться на своє перше урочисте засідання.

424 народних депутати, обраних за підсумками дострокових парламентських виборів 21 липня, вже склали присягу на вірність Україні. Урочисте засідання розпочалося о 10:00 і тривало менше години. О 13:00 ропочинається перше робоче засідання нової Ради.

Раду дев’ятого скликання вже називають історичною: вперше парламентську монобольшість отримала одна політсила — партія Слуга народу, яка займе 254 депутатських крісла. 43 місця буде у фракції Опозиційної платформи — За життя, 26 — у Батьківщини, 25 — у Європейської солідарності, 20 — у Голосу. Ще 56 місць займуть самовисуванці і представники інших партій. При цьому в сесійній залі фракції розмістять у нестандартним спосіб.

На першому засіданні Ради 29 серпня депутати розглянуть чимало формальних процедур: формування тимчасової президії, складення повноважень прем’єром Володимиром Гройсманом, доповідь попереднього спікера Ради Андрія Парубія і тощо.

Однак знаковим це засідання обіцяє стати завдяки ряду кадрових призначень. Як очікується, вже в перший день своєї роботи новообрані депутати призначать нового прем’єр-міністра (імовірно, ним стане Олексій Гончарук) та міністрів; сформують парламентські комітети; оберуть нового спікера та його заступників.

У Мережі викликало ажіотаж фото з главою ОП Андрієм Богданом, зроблене кореспондентом видання УП у сесійній залі ВР.

джерело