Блогер: “Як киянин, я абсолютно проти, щоб люди з Кривого Рогу вирішували, хто буде керувати моїм містом, хоча…”

Блогер Мирослав Олешко в своєму блозі пише про те, що хороший Віталій Кличко мер або поганий – це абсолютно інше питання. За словами Олешка, особисто він не сильно задоволений темпом змін в столиці. Києву далеко ще не тільки до рівня європейських, навіть дрібних містечок, а й до рівня Москви.

Наприклад, знищують ринок на околиці міста, замість нього будують ТРЦ. Не парк, а ТРЦ. Київ має величезну скарбницю.

На ці гроші можна було б прокласти кілька кілометрів обіцяних в 2014 році, велосипедних доріжок або залатати всі ями-кратери, по яких вже складно навіть їздити.

Мирослав Олешко зазначає, іншими словами, є дуже багато питань до діючого мера Києва Віталія Кличка. У той же час, абсолютно неприйнятно, щоб хлопці з Кривого Рогу вирішували, хто буде керувати столицею, замість самих киян.

Це повинні вирішувати самі кияни, на наступних виборах, вибирати, вивчивши передвиборчу програму на наступні роки, кожного з кандидатів, в тому числі Кличка, а, якщо не виконає – гнати мітлою.

«Я завжди вивчав програми тих, хто йшов на цю посаду. Особливо в 2014 році, коли був вибір між Кличком і Горобець », – написав Олешко. він додає, президент сьогодні допускає велику помилку, повторюючи методи Януковича, який прогнав мера, поставивши ручного главу КМДА, ті ж граблі і жадоба влади.