“Зеленському явно невтямки. Так от допоможу.” Журналістка Яніна Соколова “розтрощила” Президента через його вето закону про “Пласт”

Українська журналістка Яніна Соколова звернулася до Президента Володимира Зеленського через вето, яке він наклав на закон “Про державне визнання і підтримку “Пласту” – Національної скаутської організації України”.

Своєю позицією поділилася вона у Facebook. Соколова показала фото з центру пластунів у Бучі, куди возила дітей.

“Я хочу, щоб вони не були малоросами і прекрасно розуміли, хто вони і чому повинні цінувати землю, історію і силу своєї країни. Сьогодні президент Володимир Зеленський ветував Закон України “Про державне визнання і підтримку “Пласту” – Національної скаутської організації України”. А знаєте чому? Тому що це таке, навіщо, аааа, так а що воно дасть, президенту явно невтямки”, – написала вона.

Соколова заявила, що допоможе Зеленському зрозуміти, в чому важливість організації.

“Це найдавніша і найбільша українська молодіжна організація, яка виховала генералів Української Повстанської Армії, серед них і Романа Шухевича, Президента УНР у вигнанні – Миколи Плав’юка, геніального, всесвітньо відомого економіста Богдана Гаврилишина, винахідника Любомира Романківа і тисячі українських лідерів. Багато вихованців “Пласту” загинули в боротьбі за Україну, також і на фронті сучасної російсько-української війни”, – пояснила журналістка.

“Я – дівчина зі сходу країни. Мій молодший син говорить російською з акцентом. Знає, хто він і за допомогою “Пласту”, зрозуміє, ким гідно бути. “Пласт” – це фактор національної безпеки. Це і форма патріотичного виховання, яка ідеологічно унеможливить сепаратизм у наступних поколіннях, тому мої діти в “Пласті”, – зазначила Соколова.

Вона закликала народних депутатів подолати вето президента й ухвалити закон.