“СЦКК буде шкодувати!”: Генерал-лейтенант Василь Богдан висловив свою думку з приводу Кучми та його заяви

Повернення Росії до Спільного центру з контролю і координації сторін (СЦКК) буде шкодити не тільки самому процесу врегулювання ситуації на Донбасі, а й національним інтересам країни.

Представнику України в Тристоронній контактній групі Леоніду Кучмі, який виступив з такою ініціативою, слід усунутися від роботи групи. Таку заяву OBOZREVATEL зробив ветеран зовнішньої розвідки, генерал-лейтенант Василь Богдан.

“Ми прекрасно пам’ятаємо, чому Росія пішла з цієї СЦКК – бо українська сторона і ОБСЄ викрили в її складі діяльність спецслужб Російської Федерації, перш за все, Головного розвідувального управління Генштабу. Ці співробітники працювали в основному на терористичні “ЛДНР”, зливали їм інформацію і завдавали шкоди процесу врегулювання ситуації”, – підкреслив генерал.

На його думку, включення в СЦКК Росії “не додасть позитивних перетворень в контексті реалізації Мінських домовленостей на основі безумовного дотримання національних інтересів України”.

У контексті ініціативи Кучми Богдан зазначив: “У роботу Мінської групи я б все-таки влив свіжу кров. Тому що Леонід Данилович уже втомився, і він відверто говорив про це раніше. Я б на його місці не брав на себе цю ганьбу, схиляючи Україну до якихось капітулянтських деструктивних рішень”.

Джерело