Обмін полоненими між Україною та Росією: В небі над Україною російський спецборт.

Обмін полоненими між Україною і Російською Федерацією, за попередньою інформацією, запланований на 7 вересня. Всі подробиці про те, як проходить підготовка до обміну – в матеріалі РБК-Україна.

10:15 Адвокат українських моряків Микола Полозов підтвердив, що процес обміну запущений.

10:03 В повітряний простір України увійшов російський спецборт. За даними сервіcа FlightRadar, в повітряний простір України увійшов літак з бортовим номером RA-64058.

09:50 Адвокат українських моряків Сергій Бадамшін повідомив, що три автобуси з моряками в супроводі екіпажів ДПС “ймовірно, слідують в аеропорт Внуково, звідки потім вилетять в Україну”.

09:45 Як повідомив російський журналіст Олександр Коц в Twitter, колони вже під’їхали до Внуково і Борисполя. Він зазначив, що з 35 осіб, яких Україна передає РФ, тільки 12 – росіяни.

“В останній момент зняли Руслана Гаджиєва, якому дали 15 років в прискореному порядку”, – написав він.

09:20 За попередньою інформацією, на військовий аеродром в Борисполі приїхали карети “швидкої допомоги”.

09:17 За інформацією росЗМІ, з московського “Лефортово” виїхали автобуси. За непідтвердженою інформацією, українських полонених везуть у “Внуково-2”. За даними “Інтерфаксу”, з СІЗО виїхали три автобуси о 08:40.

У Київ прибули родичі полонених моряків, а також сестра Олега Сенцова Наталія Каплан, родина Балуха, мама і сестра Кольченка.