Повернення незаконно полонених Росією 24 українських військових моряків додому (фото)

Незаконно полонені Росією 24 українські військові моряки повернулись додому

Сьогодні, 7 вересня українські військові моряки, які 25 листопада 2018 року були незаконно захопленні Російською Федерацією поблизу Керченської протоки повернулись в Україну.

Зустріти на рідній землі українських героїв прибули Президент України Володимир Зеленський, Міністр оборони України Андрій Загороднюк, Командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України адмірал Ігор Воронченко, рідні та близькі, волонтери, громадські активісти та небайдужі українці.

Нарешті закінчились 286 днів неволі та боротьби за долі українських військових моряків. Військово-Морські Сили ЗС України з радістю вітають наших побратимів з поверненням на Батьківщину та висловлюють свою вдячність всім хто не лишився осторонь допомагав, підтримував та боровся за свободу українських громадян.

Також вітаємо близьких та рідних хлопців, адже для них, як і для полонених, це були нестерпні дні очікувань, безсонних ночей та надії.

Протидія агресору та боротьба за визволення військових моряків велась Україною на всіх міжнародних площинах, тому сьогоднішня подія – це спільне здобуття всієї країни та яскравий приклад світові, що тільки об’єднавшись ми зможемо захистити людські права та свободи від зазіхань Кремля.

Прес-центр Командування
Військово-Морських Сил
Збройних Сил України

«Слава богу, обмін відбувся» — перші фото звільнених українських політв’язнів

джерело