Олег Ляшко: Є чудова для всіх українців новина. Прийнято рішення про припинення закупівлі електроенергії з Росії.

Є чудова для всіх українців новина. За моєю інформацією, прийнято політичне рішення про припинення закупівлі електроенергії з Росії. Як воно буде реалізовано практично — чи зміни до закону, чи постановою уряду, чи якимось іншим рішенням — дізнаємося вже скоро.

Наша команда першою привернула увагу суспільства до ганебного факту державної зради — прийняття парламентом 18 вересня «формули Геруса», якою було дозволено імпорт електроенергії з Росії, фактично енергетичну агресію проти нашої країни.

За минулі майже два місяці російської експансії на наш енергоринок Україна втратила кілька мільярдів гривень. Наші гроші пішли у тому числі і на фінансування російської армії. Внаслідок дії «формули Геруса» величезних збитків зазнали українська енергетика і вугільна галузь, державні і приватні компанії, тому безумовно цей масштабний злочин проти держави не може бути забутий і обов’язково буде розслідуваний, якщо не при цій владі, то при новій обов‘язково. Гарантую!

Дякую всім небайдужим українцям — журналістам, експертам, енергетикам, шахтарям, усім громадянам, які разом з нами боролися проти російської енергетичної агресії і змусили владу почути наші вимоги. Як бачите, перемагати можна і без депутатського мандату, якщо мета справедлива.

За це варто було боротися навіть не зважаючи на кримінальне переслідування, яке організувала проти мене влада. Тому що тепер сплачені нами за електрику гроші отримуватимуть не російські агресори, а українські шахтарі і енергетики.

А Україна врятована від нового енергетичного зашморгу Кремля. Заради цієї великої мети варто жити і боротися!

Олег Ляшко