Отримає по заслугах! “Слуги” визначилися iз покаранням для Яременка

На народного обранця від партії “Слуга народу” Богдана Яременка, який втрапив у гучний секс-скандал у Верховній Раді, знайшли управу. Відтак, його знімають із поста голови комітету з міжнародних зв’язків.

Відзначимо, що нещодавно Яременко потрапив у дуже гучний скандал. Так, народний депутат намагався замовити у Верховній Раді дівчину легкої поведінки. Його “спалили” саме тоді, коли він запитував ціни на інтимні послуги.

Відтак, ще 1 листопада Яременко показав заяву про звільнення з комітету, проте пообіцяв передати її спікеру Дмитру Разумкова лише після узгодження з партією.

“З метою порятунку українського парламентаризму від мене, а української журналістики в особі сайту” Букви “від статті 163 і 182 Кримінального кодексу України, і з огляду на дрібний політичний шантаж трьох фракцій парламенту, я написав заяву про складання повноважень голови комітету”, – написав Яременко.

Наразі “Слуги народу” ухвалили рішення, щоправда, залишилося лише формально за нього проголосувати. Якщо це станеться, то Яременко покине пост голови комітету з міжнародних зв’язків.

джерело