У Зеленського вирiшили, що робити з ринком землi! Богдан заявuв, що…

Глава Офісу президента Андрій Богдан заявив, що іноземці зможуть купувати українську землю по новим законам не раніше, ніж через чотири роки

Як передає Politeka.net, про це він розповів у прямому ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера” на телеканалі Україна. (щоб переглянути відео доскролльте сторінку до кінця)

За його словами, у пріоритеті будуть залишатися українці.

Відповідаючи на питання, Андрій Богданзаявил, що неправда, коли кажуть, що іноземці скуплять всю українську землю.

А ось іноземці будуть брати участь в торгах за землю як мінімум через чотири роки. Він вважає, що скасування мораторію на продаж землі дозволить легалізувати цей ринок, вивести його з тіні.

За словами глави Офісу президента, землю в Україні продають вже зараз, але робиться це нелегально, тобто ринок фактично вже працює, але незаконно. Тому зняття мораторію дозволить продавати землю легально, адже оформляються документи, які не дозволять обдурити селян.

Раніше ми повідомляли про те, що Володимир Зеленський анонсував запуск ринку землі в Україні. Про це він заявив під час зустрічі з українськими аграріями в Києві. За словами глави держави, ринок землі буде запущений в Україні лише при одній умові.

Джерело