Ар’єв: Називається, розвели війська. Ось шо буває, коли за державні справи беруться невігласи

На своїй сторінці в Фейсбук Володимир Ар’єв написав пост. Публікуємо мовою оригіналу. Орфографію та синтаксис збережено :

Називається, розвели війська. І головнокомандувача теж розвели. Ось шо буває, коли за державні справи беруться невігласи і дилетанти: текст за посиланням в першому коментарі.

Провокації російських окупаційних військ поблизу ділянки розведення №3

#ООС #операція_ОС #Ukraine_army #Joint_Forces_Operation

Попри заяви про мирні ініціативи російські окупаційні війська здійснюють провокації щодо зриву процесу розведення сил та засобів.

Так, зокрема, у районі ділянки розведення №3 поблизу населених пунктів Богданівка та Петрівське на Донеччині, збройні формування Російської Федерації дві доби поспіль ведуть вогонь по позиціях Об’єднаних сил неподалік межі вищезазначеної ділянки.

Вчора вдень противник вів вогонь з великокаліберного кулемету з напрямку Вікторівки по наших позиціях в районі Новогнатівки. Сьогодні ж зранку, протягом півгодини, російські окупанти стріляли з мінометів калібру 82 мм та великокаліберних кулеметів по укріпленнях Об’єднаних сил неподалік Старогнатівки. Вогонь вівся з напрямку Петрівського.

Ворог, ведучи вогонь з правого та лівого флангу за межами ділянки розведення, провокує нас на вогонь у відповідь та розраховує зафіксувати обстріли у межах ділянки №3. В подальшому російська сторона планує використати ці матеріали для звинувачень України на світовій арені у порушенні мирного процесу.

За матеріалами сторінки Володимира Ар’єва