«Оппоблоківець» Вадим Новинський став членом комітету з реінтеграції Донбасу

Депутат Верховної Ради від партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Новинський став членом парламентського підкомітету з прав людини в складі Комітету ВРУ з реінтеграції Донбасу. Відповідна інформація розміщена на Facebook-сторінці прес-центру нардепа.

Сам Новинський каже, що своїм завданням роботи в підкомітеті він бачить подальшу законодавчу діяльність для встановлення миру і скорочення випадків порушення прав людини в Україні.

«Мир являє собою тривалий процес, і в багатьох країнах до його досягнення йдуть дуже довго. Справа в тому, що війна – це не просто взаємні ненависть і образи. Це людські трагедії, горе, позбавлення, втрата рідних і близьких. Однак нашим завданням є зробити все, щоб цей процес пройшов максимально справедливо.

Ми повинні працювати на відновлення довіри. Саме довіра – це той цемент, який повинен зміцнити нашу країну і закласти міцний фундамент нашого подальшого розвитку, який дозволить якісно поліпшити ситуацію з дотриманням прав людини в Україні », – зазначив у своєму пості Вадим Новинський.