Чорновіл: Телефонні переговори Зеленського з Пyтіним на 90% таки ведyться. І їх приховyють.

Допис зі сторінки Тараса Чорновіла.

Пригадуєте, який шквал звинувачень прозвучав проти Порошенка після однієї абсолютно невнятної фрази путлєрівського прес-секретаря Усов Пескова. Той розгубився, коли його під час прес-конференції хтось запитав, чи були останнім часом якісь неоголошені контакти Путіна й Порошенка.

А Пєсков відповіді не знав, бо “нє царскоє ето дєло пєрєд дворовимі отчітиваться”. І щоб вийти з дурної ситуації, наплів міх полови. Не сказав ні так, ні ні. А розводився, що бувають переговори явні, бувають і неявні… Потім МЗС РФії пояснювало, що Пєскова неправильно зрозуміли й непідтверджених телефонних переговорів не було.

Сам перебіг подій у той час ідеально свідчив, що жодних таємних договорняків бути не могло. Путін відверто розігрував антипорошенківську карту й не крився, що ні поступок, ні переговорів, ні зустрічей у будь-якому форматі з цим президентом він вести не буде. Але кілька тижнів наш тупий інфопростір аж гудів від чергової фальшивої “зради”.

У дійсності, в Порошенка було кілька телефонних розмов з Путіним, їх не приховували. Але незабаром, коли Путлєр зрозумів, що своїм стилем удава нічого не доб’ється, сам відмовився від такого спілкування. Згадайте, Порошенко під час російського нападу на наші кораблі в Керчинській протоці наполегливо добивався переговорів, але отримав відмову.

А зараз Путін чітко сказав, що він має повне порозуміння із Зеленським. І це на фоні доволі численних витоків про те, що персональний діалог ведеться. Навіть і сам Зеленський аж язичка собі прикушує, щоб не сказати прямо, що це “мы с Владимиром Владимирычем на прошлой неделе договорились, а сегодня нам корабли возвращают…” Так само він уже не криється, що паралельно з Нормандським форматом, планує особисту зустріч з президентом-агресором.

А всі наші викривачі, журнашлюшки, крикуни немов у рота якоїсь субстанції набрали. А ви знаєте, що якщо взяти перелік усіх тих, хто так раптово змінив формат своєї активності від гучних обурень до повної відключки, відкинути абсолютних ідіотів, то отримаєте чіткий список тих, хто не погребували отримувати гроші з країни-агресора за свою діяльність в Україні. Звісно, якщо раптом у Москві вирішать, що “мальчик сделал своё дело, мальчик может уйти”, вони теж миттєво активізуються…

А тепер коротко про головне. Телефонні переговори Зеленського з Путіним з імовірністю понад 90% таки ведуться. І їх приховують. Не лише їх зміст, а навіть сам факт таких переговорів. І це головна ознака, що домовляються про щось абсолютно неприйнятне та зрадницьке.

За матеріалами сторінки в Фейсбук Тараса Чорновіла