Це – Роман, ветеран АТО. Про нього не розкажуть по ТБ. Він кинувся в палаючuй будинок та виніс звідти дітей..

На Черкащині, у селі Медведівка, сталася пожежа, яка забрала життя двох дітей — трьох і двох років. За життя третьої дитини, 2019 року народження, продовжують боротись медики.

Речник начальника Управління ДСНС України у Черкаській області, Костянтин Проценко повідомив подробиці трагедії – першим на допомогу дітям в охоплену полум’ям хату забіг колишній учасник АТО Роман Холод.

“Сьогодні горе прийшло до родини мешканців Медведівки. За кілька хвилин пожежа забрала життя двох малолітніх дітей, — за життя третьої дитини, наразі, триває боротьба у лікарні.

Намагаючись врятувати дітей, до задимленого помешкання разом із переляканою жінкою забіг Роман Холод. Розуміючи, що час йде на секунди, він двічі заходив до палаючого будинку, звідки встиг винести на подвіря двох хлопчаків. Як колишній військовий, (Роман ветеран АТО) — маючи відповідну медичну підготовку, він не розмірковуючи почав робити штучне дихання та непрямий масаж серця потерпілим. Розриваючись поміж дітей, Романові вдалось “роздихати” найменшого хлопчика, за життя якого зараз і триває непроста боротьба у лікарні”, — зазначив Костянтин Проценко.

Ось так, брате. Кинутись в палаючий будинок, витягти дітей і біля матері в істериці реанімовувати їх.

Проста людина з простого села. Без мускулів, сталевих очей та шрамів. Солдат, захисник, ветеран – надія та опора держави.

Новина, про яку не напишуть в ЗМІ.

Антон Колумбет