Ар’єв : Нова влада просyває російський порядок денний. Якщо зараз не реагувати, буде запізно.

На своїй сторінці в Фейсбук Володимир Ар’єв зробив допис. Публікуємо мовою оригіналу. Орфографію та синтаксис збережено :

Нова влада просуває російський порядок денний. Втискає поволі, майже непомітно змінюючи нарратив. То про угоду з Газпромом заради низької ціни на газ говорить міністр енергетики, то про необхідність вибачитися перед проросійськими терористами заявлює радник РНБО, то бізнес-партнер президента пропонує продати Росії європейське майбутнє за 100 млрд доларів, то слуга народу вилізе лялькою у Скабєєвої, то електроенергію у Росії дозволять купувати, то Портнова журналістом визначать. Це класичний метод постійних ударів в больову точку для зниження порогу болі. А тим, кому досі боляче, пропонують пряму дорогу в маргінес. Мало того, трансляторами єресі часто виступають не проросійські фігури, а ті, кого називають новими політиками, реформаторами.

Якщо зараз жорстко не реагувати зараз на кожну спробу знизити больовий поріг і призвичаїти нас, що співпраця з РФ є нормою – скоро, як і сто років тому, чекайте зачистки патріотичних кіл, винищення тих, хто захищав Україну з 2013-ого. Бо більшості не болітиме.

За матеріалами сторінки в Фейсбук Володимира Ар’єва