Медсестра Ніна Козловська: “Дорогі колеги-медики, а чи не пора нам yже вийти пiд Верховнy Радy, і нагадати нашим «верховодам», що…”

Медсестра з Боярки Ніна Козловська звернулася до колег-медиків через свою сторінку у Фейсбук:

“Дорогі колеги-медики,а чи не пора нам уже вийти під Верховну Раду,і нагадати нашим «верховодам»,що не тільки про реформу потрібно думати,але й про тих,хто у ній працює за копійки.

З такими зарплатими,як у нас ,медицини скоро не залишиться.І та реформа нікому не буде потрібна.Тому,що людям не буде ,до кого звертатися.Невже врятувати чиєсь життя так мало коштує?

А сон депутатів,їхня переписка по телефонах,чухання геніталій на засіданнях,незнання,за який закон і про що вони нажимають кнопки,оцінюється «недешево».То може поміняємся місцями.Ми посидим там,а вони нехай попрацюють у медицині,почергують на сутках,позбирають куски тіл при аваріях,вивезуть хоч одного трупа.Може тоді їм не буде так скучно.

Тож давайте будем якось організовуватись ,ставати сміливішими і боротись за свої права.Ніхто про нас не подбає,допоки ми про себе не нагадаємо. Життя-це найдорожче,що у людини є,і рятування його повинно оцінюватись гідно!!! ЯКЩО ТИ МЕДИК,ЗРОБИ РЕПОСТ!” – прохає Козловська.