Юрій Тищук: “Після цієї заяви США потрібно запитати у Кравчука і Кучми, навіщо здали ядерну зброю в обмін на Будапештський папірець?”

У Дональда Трампа пояснили, чому Україна не може стати членом НАТО. Причина – військовий конфлікт з РФ. Таку інформацію озвучив помічник президента США з нацбезпеки Роберт О’Брайен.

Коментуючи інформацію, блогер і громадський активіст Юрій Тищук зазначив, що після цієї заяви тільки зовсім безглуздий або відвертий ворог може сподіватися на припинення з боку РФ військових дій, підтримки колабораціоністів і інших проявів дестабілізації в Україні. Фактично нам прямо вказали, що ніхто нас не залучатиме до колективної безпеки НАТО поки ми самі не дамо відсіч ворогу.

Юрій Тищук підкреслює, може тепер пора нарешті запитати у Кравчука і Кучми, навіщо здавали ядерну зброю в обмін на Будапештської папірець, фактично знищивши обороноздатність України?

А заодно і Порошенко і Зеленського – яким чином ці гаранти один думав, а другий думає забезпечувати недоторканність і безпеку без поновлення ядерного статусу, без загальної мобілізації на відсіч ворогу. Януковича питати нема про що. Його загравання з Москвою і виборчі технології розколу суспільства вже привели до тисяч убитих і втрати територій.