Тарас Чорновіл: Подарунок велосипеда керівникy країни- це дyже неоднозначний акт із сyмнівним підтекстом.

На своїй сторінці в Фейсбук Тарас Чорновіл зробив допис. Публікуємо мовою оригіналу. Орфографію та синтаксис збережено :

Виправте мене, може я в чомусь неправий, але думаю, що подарунок велосипеда дорослій людині та ще й керівнику країни – це дуже неоднозначний акт із сумнівним підтекстом. Мені видається, що це прозорий натяк на інфантильність та незрілість такої особи. Бо, як хтось уже відзначив у фейсбук, дорослим такі подарунки не роблять, ровери дарують дітям.

Тут прозорий натяк на персонажа з відомого серіалу, який став основою політтехнологічного розводу від Зеленського-Коломойського. Не знаю, чи пані президент Естонії спеціально хотіла на цьому акцентувати (а чому б і ні?), але вона таким чином показала Зеленському, що його в Європі сприймають і далі актором, а не президентом.

Міг бути й красномовніший подарунок – піаніно. Але там такі вже непристойні натяки, що жінка-політик не могла чогось подібного зробити. Якби в США була традиція вручати великі й цінні (а не символічні) подарунки офіційним гостям, то рояль Зеленський міг би запросто отримати від Трампа. Той би не засоромився від такого натяку…

За матеріалами сторінки Тараса Чорновіла