Звіробій: Будете одгрібати за всіх! Хочете шоу, буде шоу!

Публікуємо допис Марусі Звіробій в оригіналі. Орфографію та синтаксис збережено:

БУДЕТЕ ОДГРІБАТЬ ЗА ВСІХ!

ДБР запросили на допит в понеділок на 11:00.

вул.Симона Петлюри 15. Наша влада нас вчить якою мовою вести діалог і як влаштовувати шоу. Наша влада не знає свого народу, по-перше, він швидко вчиться.

По-друге, ШОУ українці іспакон вєков вміли ТАКЕ влаштувати, що не всі камазами добро в Ростов встигали вивозить. Отож, група підтримки боротьби за свободу слова, візьміть отгул на годинки дві-три в понеділок, ДБР прийматиме в українців екзамен, чи правильно ми зрозуміли як саме треба себе вести.

Балаклави прівєтствуюцца, ібо на моє питання під час вривання в мою хату, чому ви в балаклавах, мені сказали що їм холодно. Ну штош… я тож так прийду, в мене з майдану лишились тоненькі, а з фронта теплі флісові. Дивіться як там по погоді.

Обирайте балаклаву правильно, щоб носи не мерзли! Девочкам прівєцтвуюцца різнобарвні, балаклава з віночком тож харашо. Хєр його знає які знаки вже цім циркачам подавать, аби вони були здатні їх розшифрувати.

Балаклава на обличчі це ознака неповаги до своїх співгромадян. Ви, доблєсні служаки, сподіваюсь хоч воювавші???? приходите до мене в балаклавах??? Хіба я вам ворог? А? СБУ??? Ми з вами на фронті всим ділились а ви прийшли як найманці. Не поважаю ДБР. Буду в балаклаві і всіх запрошую. Пішли ви в дупу. Хочте шоу, буде шоу! За всіх будете одгрібать, особливо за Марченка!

ПиСи

Наступною причиною кримінальної справи очікую “перебування в балаклавє в общєствєнном мєстє!”

ЗА РЕПОСТ ВДЯЧНА ЗАВЖДИ! РЕПОСТ ЦЕ СИЛА! ” – написала Маруся.