Лариса Волошина: Справа Шeрeмeтa спливла зараз не просто так, а щоб відвернути увагу від того, що внесла команда Зеленського в Раду

Далеко не всі помітили, як в просторі і часі вимальовується показовий причинно-наслідковий ланцюг. Зустріч в Парижі, на якій оголошується, що Україна погодилася надати ОРДЛО особливий статус.

Про це під час брифінгу сказала Меркель. Потім на сайті президента з’являється переклад комюніке, в якому написано про Закон про особливий статус. І дійсно, «монопринтер» продовжує дію старого закону про особливості місцевого управління ОРДЛО ще на рік. Про це у своєму блозі пише телеведуча Лариса Волошина.

Вона зазначає, в той же час Росія, бойовики і «ОПЖЗ» заявляють, що на сайті президента помилка. Більш того, свідоме спотворення досягнутих в Парижі домовленостей. Мовляв, Україна погодилася не на Закон про статус, а на надання самого статусу, який передбачає і зміни до Конституції. Путін теж бере слово, говорить про загрозу, яка йде від українських патріотів і лякає повторенням Сребрениці, паралельно кидаючи в бік українського президента, що він не контролює націоналістів.

Волошина відзначає, потім ми отримуємо карколомне викриття «вбuвць Шеремета», якими чомусь виявляються українські добровольці і волонтери, що побічно свідчить про те, що Путін даремно хвилюється. На сайті президента «помилку» за особливим статусом виправляють і тепер там чітко написано, що Меркель була права. Особливому статусу бути.

Але суспільна увага вже зайнятa справою Шеремета і ніколи розбиратися, що це було – свідоме введення українців в оману з метою відтягнути час, або в Офісі президента працюють непрофесіонали. Поки суспільство зайняте пошуком розбіжностей у доказовій базі та обговорює нові обшуки, в Раді з’являються представлені Зеленським зміни до Конституції щодо децентралізації влади.