Дмитро Чекалкін : Хочy після інтерв`ю папіка Зе , і у мами Рімми спитати про місце її гєнія в історії Всесвітy.

На своїй сторінці в Фейсбук Дмитро Чекалкін написав допис. Публікуємо мовою оригіналу. Орфографію та синтаксис збережено :

Helgi Sharp:

ТАКЕ…

1. Президент Федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул оголосив, що уряд урізав фінансування, і тепер організація змушена призупинити підготовку національної збірної до Олімпійських ігор та скасувати низку великих турнірів. Водночас прем’єр-міністр Гончарук дав доручення Мінфіну “заморозити низку витрат до кінця 2019 року”.

Угу… Після того, як після бариги-папередники залишили на казначейському рахунку найбільшу за останнє п`ятиріччя суму і зростаючу 14 кварталів поспіль економіку, у “отців” кінця епохи бідності неочікувано закінчились гроші. Не інакше, як папєнька піаніста особисто вираховував бюджет для біомаси, яка заважає його чаду гратись в президента – криворіжська прохфесура вона така.

2. Група “Рейтинг” стверджує, що рейтинг цього самого піаніста у грудні збільшився на 9%.

Угу… Всі гроші з казни пішли на рейтинг від “Рейтингу”? Проте, може й збільшився у вати після обнімашок з Путіним і обіцянок звільнити полонених. Але наразі ці обіцянки помножені на ноль – поки ні звільнення, ні перемир`я. Мало того, слідом за “ДНР”, свої кордони “розширила” й “ЛНР”. Уклоніст, батько якого відправляє всіх незгодних з Юзіком в АТО, просто піариться на зустрічах зі своїм однояйцевим тезкою. А рейтинг – то таке: повірили – підріс, збрехав – впав вдвічі, а сама брехня на розум пішла – більше не спрацює. Хочу ще заміру цього рейтингу після інтерв`ю папіка і щоб хтось у мами Рімми спитав про місце її гєнія в історії Всесвіту.

3. Суд призупинив розгляд справи щодо законності націоналізації Приватбанку до рішення суду у справі сім’ї Суркісів.

Угу… Моніка Нелох-Зебіленко у бажанні й рибку з`їсти й… ну, ви в курсі, розтягується у нелюдському шпагаті між бабусею Бєнєю та дідусем Емвеефом. Не вийде – або штанці тріснуть, або фаберже луснуть. І на суді визнати себе психічно неосудним не допоможуть ні бомбезні інтерв`ю родичів, ні психоделічні жарти лисого, ні ульотний номер з піаніно. Кожному воздасться по заслугах і справах його. Амінь.

4. І про запорєбрік. Там також свої “Рейтинги” і рейтинги. Згідно з останнім, 89% росіян вірять, що США хочуть завоювати Росію.

Угу… Щоб захопити їх скрєпи, шедеври якутського скульптора, килими зі стін, хрусталь у сервантах, туалети на вулиці та всі аптеки з боярою.

5. Але нам своє робити – не шукайте щастя, будьте його джерелом. А ЦЕ? Це мине… Шануймося!

За матеріалами сторінки в Фейсбук Дмитра Чекалкіна