Полонені до Різдва не повернуться додому – Москва знову обдурила, в Офісі президента розводять руками

По поверненню з Парижа Офіс президента підніс, як особисту перемогу президента Володимира Зеленського, домовленість про те, що Росія дала згоду на обмін за формулою «всіх на всіх», а це головне, адже потрібно припинити стріляти і повернути додому всіх полонених, які знаходяться « на підвалах »у бойовиків.

Незважаючи на суперечливе комюніке, підписане за підсумками саміту, новину про обмін полоненими до Нового року і Різдва українці сприйняли позитивно.

Проте, минуло якихось два тижні і спочатку в Москві заявили про те, що обміняти всіх на всіх не вийде, тому що не всі встановлені, а після засідання ТКГ в Мінську і зовсім всі опустили руки, адже спочатку Вадим Пристайко відрапортував сухо , що з обміну полоненими ні до чого не вдалося прийти, а після і Сергій Лавров повідомив, що до Різдва ніякого обміну не буде, тому що не всі полонені «процесуально очищені».

Коментуючи новину, блогер і громадський активіст Юрій Тищук відзначив, такій поведінці Москви дивуватися не варто. Дивує Офіс президента, дивує Пристайко, який начебто дипломат зі стажем.

Тільки невіглас, який зовсім не знає історії, у якого в голові замість мізків тирса з московських пропагандистських каналів міг сподіватися на якусь реальну взаємоприйнятну угоду з Москвою.