Журналіст про Зеленського: примудритися так “профукати” ситуацію в такий виграшній позиції – це, дійсно, треба бути генієм…

Через деякий час після проведення паризького саміту в «Нормандського форматі» стає очевидним те, що Володимир Зеленський зробив велику помилку, домагаючись проведення саміту в Парижі. Підсумок його більш, ніж згубний для України. Про це у своєму блозі пише російський журналіст і блогер Аркадій Бабченко.

Він зазначає, потрібно розуміти, що президент Зеленський так палко добивався зустрічі з Путіним в «нормандського форматі» в той час, коли діяли санкції, Росія особливо на сході не тиснула, ось-ось США повинні були ввести черговий пакет санкцій і заморозити «Північний потік -2 », але «найбільший лідер сучасності» вирішив випередити події і взяти на Україну зобов’язання імплементувати «формулу Штайнмайера».

Є підозри, що український президент і зовсім хотів капітулювати перед Росією, прийняти всі умови Кремля, але завдяки тим небайдужим українцям, які зібралися на Банковій під час проведення саміту, він різко передумав і від частини намірів відмовився.

Аркадій Бабченко вважає, що це абсолютно провальна тактика – намагатися домовитися з Путіним, який володіє третьою армією в світі по потужності, грається ядерною кнопкою. В результаті сталося те, що сталося – з Путіним не тільки не домовилися, але і, навпаки, розлютили його, той тепер вимагає ще більших поступок від України.