Блoгер: Огo, якa нoвина. Чyєте, зeлень, aгов. Щo ви тeпер рoзкажете? Тeпер щo брeхати бyдете?

Публікуємо допис блогера Світлани Самборської в оригіналі. Орфографію та синтаксис збережено:

“Ого, какая новость.

Слышите, зелень, эй. Что вы теперь расскажете? Ну, когда ваши передали Кремлю Цемеха, вы рассказывали, что это так надо, что это чтоб Сенцова освободить. Теперь что врать будете?

А вопрос же простой: за сколько ваше Зе продалось, чтоб слить дело по МН17? Как думаете? Впрочем, главное не это. Главное, чтоб вы до конца дней помнили, что вот это вот всё – ВАШИХ РУК ДЕЛО. Ваших подлых рук и ваших пустых черепных коробок. Коробочек. Коробушечек, бл*дь.”

А тепер докладніше Лариса Сарган:

“Майте чергову порцію ПЦ з коридорів Генпрокуратури. Ой, вже Офісу генпрокурора (Змінили заднік для брифінгу)

Спочатку трохи історії для нагадування. 17 липня 2014 року у небі над Донбасом був збитий Літак Boeing 777 компанії Malaysia Airlines, що виконував регулярний рейс МН17, унаслідок якої загинули всі пасажири та екіпаж (загалом 298 осіб).

Міжнародна слідча група встановила, що літак збитий зенітним ракетним комплексом «Бук» російського виробництва. Влада Австралії та Нідерландів офіційно звинуватили Росію в катастрофі літака. А вже у 2019 були оголошені перші підозри.

У березні 2020 у Нідерландах має розпочатися судовий процес над винними у збитті пасажирського літака.

А тепер найцікавіше.

Прокурорів, що входили в міжнародну слідчу групу, ЗВІЛЬНЕНО!

Ще раз: ЗВІЛЬНЕНО керівника слідчої групи по МН-17 від України та єдиного прокурора від України. Цю інформацію я отримала від колег з …Нідерландів.

Фред Вестербеке, голова міжнародної Спільної слідчої групи (JIT), після такої новини особисто прилітав до Києва, але наш генпрокурор не знайшов для нього часу! Знайшов час заступник. Ніпрошо.

Що ми, врешті, маємо?
Маємо відкрите бажання з боку керівництва ГПУ «злити» слідство по МН-17.

Чому?
На це питання я теж шукаю відповіді, як і в інших гучних справах, де є слід Росії та гучні прізвища з минулого накшталт Януковича і ко.

ДУМАЙ.ТЕ