В Україні розкодуюють канали — Зеленський

Після хвилі обурення, яка прокотилася після блокування популярних українських телеканалів і мільйони українців втратили можливість дивитися улюблені телепрограми, медіамагнати все-таки вирішили піти на деякі поступки.

Вони будуть надані найбільшими медіагрупами України: StarLightMedia, “1 + 1 media”, “Медіа Група Україна” та Inter Media Group.

Українці можуть вільно дивитися міжнародні версії улюблених телеканалів: “1 + 1 International”, “Інтер +”, “Україна 24”.

Відзначається, що в планах медіагрупи StarLightMedia створити новий “збірний” телеканал, який транслюватиме телепрограми відразу трьох каналів СТБ, Новий, ICTV.

Зараз повним ходом йде розробка нового каналу.

Основна відмінність міжнародних каналів в тому, що там не транслюються ексклюзивні телепрограми, все показано в повторі.

В “1 + 1 Медіа” пояснюють, що в міжнародній версії телеканалу не буде таких популярних шоу як “Голос країни” і “Танці з зірками”.

Також глядачі не зможуть побачити фільми таких кіностудій як Paramount і Disney. Всі ці програми обмежені територією показу. У вільному доступі буде продукція авторського виробництва каналів або продукція, на яку є повні авторські права без обмежень території показу.

У свою чергу, телеканал “Україна 24” транслюватиме такі шоу як “Свобода Савіка Шустера”, “Гучна справа”, “Контролер”.