Тетяна Даниленко: Все серйозно. Лiкарiв у Києвi попередили, що все почнеться через тижнів два

На своїй сторінці в Фейсбук Тетяна Даниленко написала допис.

Судячи з переповнених торговельних центрів у Києві, залюдненого Хрещатика і поки що повних ресторанів, барів та кафе, українці ще не зрозуміли небезпеку коронавірусу. Банально тому, що епідемія не дійшла сюди. Поки що.

У п‘ятницю в київських лікарнях з‘явилися тести. Моя родичка, яка працює в одній з лікарень, тестувала хворих із запаленням легенів, в тому числі підключеного до апарату вентиляції легенів. Усі тести виявилися чітко негативні. Лікарів попередили, що все почнеться через тижнів два.

Інша наша родичка того ж дня прислала мені фото зі Словаччини, де в магазинах – абсолютно порожньо. У неї дуже велика сім‘я з чотирма маленькими дітьми. Прогодувати їх, купити памперси і все необхідне жахливо складно. Звідти можна поїхати за покупками в Австрію, але і там треба об‘їздити безліч магазинів, щоб знайти все необхідне.

Ще одні наші знайомі в Італії та Іспанії переказують сцени апокаліпсису. Я не буду постити фото і переповідати в деталях, щоб не лякати, але суть в тому, що

Звичайно це приватні історії, без статистичних даних і тд. Але навіть цього достатньо, щоб зрозуміти: всесвіт милосердно дає нам час підготуватися. Чи вистачить Україні розуму ним скористатися – вже інше питання.

За матеріалами сторінки в Фейсбук Тетяни Даниленко